четвер, 17 листопада 2016 р.

Година спілкування «Як зробити день прекрасним»


Мета. У формі незвичного кулінарного уроку показати учням, чим можна заповнити свій день, щоб отримати від нього задоволення, на основі практичного завдання учні мають зрозуміти, що позитивні емоції можна отримати і від праці, відпочинок приємніший після того, як добре попрацював.
Обладнання. Каструля, ложка, відривні листочки, ручки, мішечок з не полущеною квасолею, презентація.


Хід заняття

1.     Організаційний момент
2.     Вступне слово вчителя.
-         Сьогодні у нас незвичний кулінарний урок. Ми будемо варити суп, який називається «Як зробити день прекрасним». Я пропоную зварити його за моїм рецептом, а в кінці уроку ви складете свій. Згодні? Починаємо.
3.     (Рецепт буде складатися за режимом дня)
1.     Слайд – Фізкультхвилинка
– Кожен день починається з ранку. Що треба робити зранку, щоб бути бадьорими цілий день. Зарядку.
(Після кожного етапу уроку, вчитель запитує учнів про їх настрій)
-         Молодці. То перший інгредієнт, який потрапляє в нашу каструлю – ранкова гімнастика. (Вчитель вкидає карточку із написом «Ранкова гімнастика» в каструлю, помішує ложкою)
2.     Слайд – математичні вирази.
-         Дуже добре попрацювали. Як настрій? Другий інгредієнт – навчання.
3.     Слайд – весела пісенька «Киця –кицюня».
-Які захоплення у киці? (Полювати за мишкою, їсти молочко). Інгредієнт – захоплення.
4.     Слайд – Допомога
-         Ой, я зовсім забула… Я так багато часу проводжу на роботі, що не встигаю наварити їжу вдома. Ви б мені допомогли полущити квасолю.
5.     Слайд – відпочинок. Мультфільм «Свинка Пепа. Відпочинок на природі»
-         Який відпочинок приємніший: активний чи пасивний? Коли отримуєш більшу насолоду від відпочинку: коли добре попрацював чи коли нічого не робиш цілий день?
6.     Слайд – Добрий настрій і усмішка.
-         Суп заливаємо добрим настроєм і усмішками. (Вчитель ніби куштує суп) Чогось не вистачає, якихось приправ…
Учні дописують на аркушиках те, що зробить день прекрасним і кидають у каструлю.
-         Суп готовий!
4.     Підсумок заняття. Вчитель записує складений рецепт на дошці.
Рецепт супу «Як зробити день прекрасним»
1 ранкова гімнастика,
1 старанне навчання,
2-3 цікаві захоплення,
1 велика допомога тому, хто її потребує,
1 корисний і приємний відпочинок,
1 добрий настрій,
100 усмішок.
-         Пропоную вам скласти свій рецепт «Як зробити день прекрасним»
Учні самостійно складають свій рецепт, 2-3 можуть його зачитати.

7.     Слайд. – Молодці. Сьогодні день був прекрасний!




Немає коментарів:

Дописати коментар